Montaj ve Uygulama

Proje sahasına ulaşan ürünlerimiz ilgili ekip tarafından montaj öncesi son kontrollerden geçirilerek mühendislik departmanı tarafından her projeye özel hazırladığı montaj el kitapçığına göre ürünlerin kurulumu gerçekleştirilir. Bu aşamada ürünlerin tam ve nakliye esnasında zarar görmemiş olmasına titizlik göstermekteyiz. Nakliye esnasında zarar görmüş ürünlerin montaj süresini aşmayacak şekilde ivedilikle değiştirilmesi görevimizdir.
Montajı biten projenin testlerinin yapılması, doğru kullanım eğitiminin verilmesi ve gerekli uyarı levhalarının da asılması ile anahtar teslim sürecimiz montaj ve uygulama ekibimiz tarafından tamamlanır.

Projelerimizi gerçekleştirdiğimiz dünyanın çeşitli ülkelerine giderek montaj ve uygulama görevini gerçekleştiren ve kendi alanında şirketimizde uzun seneler görev almış profesyonel montaj ekibimizin iş güvenliği esası, şirketimizin ana prensiplerindendir.

Projeler

Rixos Premium

Rixos Premium

Polgün tarafından anahtar teslim festival temalı bu projede çeşit çeşit hayvan figürlü çocuk oyun animasyonları, flamingo fıskiyeler, dino ve palyaço duşlar, ahtapot kaydırak ve özel olarak tasarlanan "Splash Tower" bulunmakta.

Bizimle iletişime geçin

Hayalinizdeki projeyi birlikte inşa edelim.